24 Kasım 2008 Pazartesi

Taçtan Kırmızı Kart



Olur mu olmaz mı :)

Etiketler: ,

4 Yorum:

Blogger neretva dedi ki...

Hakem hakem olsa ve 2 metrelik açılma kuralını uygulasa hiiç problem olmayacakmış...Suç hakemdedir...

24 Kasım 2008 14:29  
Anonymous Adsız dedi ki...

2 metrelik açılma kuralı nedir yahu? yok böyle bişe. zıplamadığı sürece taçta topun önünde durulabilir. bence kartlık bi olay da değil. hava topunda havada çarpışmak gibi değerlendirilir bu olay. ne kart olur ne de faul verilir.

tek hata kullanılan taçta.eleman taklayı attıktan sonra sahanın içine düşüyor. oysa çizginin gerisinden kullanmalı atışı.(2.atış)

24 Kasım 2008 15:29  
Blogger Cenky dedi ki...

Adsız'a artı 1.

24 Kasım 2008 17:34  
Anonymous Adsız dedi ki...

en az 2 mt. uzakta olmak durumudnadir.
http://www.fifa.com/mm/document/affederation/federation/81/42/36/lotg_en.pdf
Okuyunuz Law 15.
Kural ihlali durumunda sari kart gosterilmelidir.

B~

24 Kasım 2008 23:09  

Yorum Gönder

Kaydol: Kayıt Yorumları [Atom]

Bu yayına verilen bağlantılar:

Bağlantı Oluştur

<< Ana Sayfa