9 Şubat 2009 Pazartesi

Arsenal 2009 - 2010 Deplasman Formasıİngiltere'de önümüzdeki sezonun formaları piyasaya çıkmaya başladı. Chelsea'nin iç saha forması satışta mesela. Arsenal'in iç saha forması da yakın bir tasarım olacaktır. Klasik kırmızı - beyaz. Deplasman forması hakkında ise epeyce dedikodu dönüyor. 90'lı yılların ortalarına dek 1 senelik istisna hariç sarı giymişlerdi. Daha sonra içinde yine sarının da olduğu farklı renkler kullanmaya başladılar. Önümüzdeki o sezon o istisna sezona yani 1982 - 83 sezonunda giydikleri yeşil formaya dönecekleri yazılıp çiziliyor. Modern çizgilerle gayet şık olacağa benzer...

Etiketler:

3 Yorum:

Blogger serhat dedi ki...

genelde formalar konusunda cok secici degilimdir. cogunlugu hosuma gider. ama chelsea'nin formasini oldukca itici buldum. o sanal cizgiler cok anlamsiz geldi.

foto cok iyiymis bu arada..

9 Şubat 2009 18:05  
Blogger Olympian dedi ki...

bu kadar paranin dondugu bir sektorde adidas a nasil forma yaptirir bir takim anlayamiyorum. biz de bir turlu kurtulamadik.

10 Şubat 2009 09:09  
Blogger Hilmi Yandımçavuş dedi ki...

abi cidden ne kadar kötü bir formadır bu ya. onu bırak, nasıl bir tasarım bu, adidas seneye gözlerimizi sitecek sanırım.

12 Şubat 2009 17:36  

Yorum Gönder

Kaydol: Kayıt Yorumları [Atom]

Bu yayına verilen bağlantılar:

Bağlantı Oluştur

<< Ana Sayfa