21 Ağustos 2009 Cuma

Tek Kulüp Tek FormaPSG bu sene kulübün arması kadar gelenekselleşmiş olan üç renkli ve kalın çubuklu formasını çıkarmadı. Fenerbahçe'nin çubuklu, Galatasaray'ın parçalı forma yapmamasından farksız bu. Taraftar inanılmaz rahatsız ve sezon başından bu yana her fırsatta tepkisini gösteriyor. Sloganları da "Un Club Un Maillot" yani "Tek Kulüp Tek Forma". Web siteleri de budur.

Etiketler:

4 Yorum:

Blogger Lappapzade Abdurrahman Çelebi dedi ki...

helal olsun elemanlara. biz de içerde hep parçalı giyilmesi konusunda böyle bir şey yapmalıyız ama, maalesef o kadar bilinçli taraftar profili için bi' 100 yıla ihtiyaç var.

21 Ağustos 2009 19:45  
Blogger eeyore21 dedi ki...

Budur işte. Eee kolay değil bu adamlar koca bir ihtilalin çocukları. Ne nasıl isyan edeceklerini doğruyu söylemek gerekirse bizden daha iyi biliyorlar. Her takımın klasik forması olmalı bana kalırsa. Bu tip küçük ama hoş noktaları görmemiz bayağı geç oldu bizde. Yoksa üzerine rengarenk bir şeyler giyen çıkıyordu sahaya. Yavaş yavaş bazı şeyler oluyor bizde de. Mesela Galatasaray'ın parçalı formayı geleneksel ilan edip her yıl iç saha maçlarında kullanması gibi.

21 Ağustos 2009 22:10  
Blogger ergün dedi ki...

haklılar gercekten ama bu seneki formalar da cok sık.

21 Ağustos 2009 22:40  
Blogger Jordi Metal dedi ki...

Harika bir reaksiyon göstermiş taraftar.

23 Ağustos 2009 11:27  

Yorum Gönder

Kaydol: Kayıt Yorumları [Atom]

Bu yayına verilen bağlantılar:

Bağlantı Oluştur

<< Ana Sayfa